Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
44 1,306

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
14-10-2018 19:34
nga Adea Shko tek postimi i fundit
126 40,666
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
13-10-2018 16:21
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
470 76,400
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
16-08-2018 20:27
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
823 95,730
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 95,882
 
Poeti
24-10-2018 00:53
nga Adea Shko tek postimi i fundit
114 5,452
 
Onyx
24-10-2018 00:40
nga Adea Shko tek postimi i fundit
77 2,193
 
Gersjana
23-10-2018 15:03
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
293 17,383
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
21-10-2018 19:30
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
145 9,909
 
SystemA
21-10-2018 16:03
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
0 108
 
Skydive
21-10-2018 10:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
22 2,221
Unhappy
Mandi
19-10-2018 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
299 26,122
 
tipi engjellor
18-10-2018 20:05
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
164 7,081
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fehmikaciu
18-10-2018 18:30
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
880 37,411
 
Onyx
18-10-2018 18:06
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
43 1,132
 
Eden
18-10-2018 06:27
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
134 3,561
 
Ragnar
18-10-2018 01:46
nga Adea Shko tek postimi i fundit
55 3,151
Talking
Ragnar
18-10-2018 00:41
nga Adea Shko tek postimi i fundit
61 5,294
 
Elian70
15-10-2018 16:02
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
14 400
 
Esther
15-10-2018 10:48
nga Adea Shko tek postimi i fundit
33 4,408
 
Fehmikaciu
15-10-2018 00:01
nga Adea Shko tek postimi i fundit
96 12,142
 
cool_shqype
11-10-2018 18:56
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
197 16,783
 
Emanuelaela
- - -
 
Onyx
09-10-2018 08:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
81 1,728
 
Mandi
07-10-2018 20:50
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
45 4,865
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 337 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur