Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Trojet shqiptare Ēdo gjė mbi trojet shqiptare: Shqipėria, Kosova, Maqedonia, Mali Zi, Ēamėria. Ēfarė i bėn trojet nga vini ju mė tė veēanta?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Trojet shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Hope
02-09-2018 22:32
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
332 31,671
 
Interisti
26-08-2018 18:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
197 13,978
 
Saura
12-08-2018 21:37
nga edlin Shko tek postimi i fundit
68 14,771
Thumbs up
Mandi
11-07-2018 02:29
nga murik Shko tek postimi i fundit
242 34,399
 
Edvin83
20-04-2018 22:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
218 30,546
 
CERMENIKASI
11-04-2018 21:18
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
1 245
 
cool_shqype
21-03-2018 21:16
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
11 439
 
Gi de Masha
12-02-2018 10:37
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 546
 
Gi de Masha
12-02-2018 10:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 373
Post
Arlis Alikaj
11-02-2018 13:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 335
 
PuffetiNa
07-02-2018 15:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
358 25,548
 
Alkoma
06-01-2018 22:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 269
 
Onyx
30-12-2017 21:49
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 283
 
Gi de Masha
17-12-2017 23:33
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
38 4,912
 
Gi de Masha
02-12-2017 02:12
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 6,344
 
dralos
31-10-2017 00:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
42 6,830
 
CERMENIKASI
08-10-2017 20:26
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
24 1,028
 
Leaf
08-10-2017 18:35
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
13 1,852
 
Gi de Masha
05-10-2017 22:09
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
23 1,265
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
01-10-2017 13:13
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
67 3,817
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 116 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur