Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
17-06-2018 00:52
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
30 18,302
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 5,382
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,984
 
cool_shqype
20-07-2018 21:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
793 13,977
 
YOKO
19-07-2018 00:25
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
0 39
 
YOKO
18-07-2018 16:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
10 354
Post
ilirifcb
17-07-2018 18:56
nga ilirifcb Shko tek postimi i fundit
0 43
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
15-07-2018 14:15
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
263 8,594
 
Onyx
16-06-2018 21:09
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 150
 
Loreal
14-06-2018 09:51
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
22 2,869
 
Fshatari
09-06-2018 14:25
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
60 5,975
 
Venom
08-06-2018 13:48
nga Venom Shko tek postimi i fundit
83 614
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
04-06-2018 22:48
nga busavata Shko tek postimi i fundit
333 39,929
 
ish aga Dem!
04-06-2018 20:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
40 825
 
drague
01-06-2018 21:01
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 89
 
Fshatari
19-05-2018 13:24
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 128
 
Rex
06-05-2018 19:49
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
4 318
 
ish aga Dem!
30-04-2018 23:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
128 8,708
 
BARAT
21-04-2018 21:31
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
23 2,102
 
busavata
19-04-2018 22:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
12 3,182
 
YOKO
02-04-2018 00:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 417
 
Fshatari
27-03-2018 15:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
3 162
 
ish aga Dem!
27-03-2018 02:03
nga ish aga Dem! Shko tek postimi i fundit
30 950
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 157 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur