Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Letėrsia shqiptare Diskutime rreth letėrsisė nė Shqipėri . Autorė dhe krijimtaria e tyre.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Letėrsia shqiptare
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
01-04-2018 15:59 Shko tek postimi i fundit
125 976
31 1,314

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsia shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi i temave: 6 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
05-04-2018 13:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
357 34,382
 
Vlerėsimi i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. mondsha
16-03-2018 08:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
375 35,810
 
Vlerėsimi i temave: 5 vota, 5.00 mesatarja. Agim Metbala
29-08-2015 07:35
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
1,059 57,928
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Morrison
06-08-2014 00:22
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
24 6,530
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
06-11-2012 07:22
nga Regina Shko tek postimi i fundit
1,005 57,559
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Agim Metbala
19-04-2018 16:37
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
687 28,816
 
Agim Metbala
19-04-2018 06:03
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
836 36,876
 
Anita
18-04-2018 21:19
nga Viking Shko tek postimi i fundit
150 4,695
 
Puhiza
06-04-2018 02:18
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
56 6,131
 
ChocolatE_DiamonD
02-04-2018 17:46
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
446 44,264
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Sopoti
02-04-2018 13:11
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
109 5,724
 
Sopoti
02-04-2018 11:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
14 313
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. cool_shqype
14-03-2018 13:49
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
104 9,928
 
Gi de Masha
09-03-2018 10:57
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
1 591
 
Fshatari
24-02-2018 16:12
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 78
 
Elian70
14-02-2018 20:11
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
83 917
 
InkuizitoriMoth
10-02-2018 21:28
nga Performer Shko tek postimi i fundit
2 120
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Sopoti
27-01-2018 19:47
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
50 1,885
 
endrraime
25-01-2018 10:02
nga endrraime Shko tek postimi i fundit
19 913
 
the admiral
23-01-2018 23:51
nga Jessi1999 Shko tek postimi i fundit
944 60,927
 
Vlerėsimi i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Viking
18-01-2018 15:57
nga Lea Shko tek postimi i fundit
57 6,327
 
Vlerėsimi i temave: 3 vota, 4.67 mesatarja. ODEON
15-01-2018 21:02
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
255 26,017
 
Fshatari
18-12-2017 14:15
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
2 164
 
Aleandro
16-12-2017 17:56
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 197
 
skifteri
01-12-2017 19:31
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
4 287
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 228 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur