Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
12-07-2018 18:54
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
778 40,710
 
Jolene
16-07-2018 10:41
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
490 6,029
 
Beaute
16-07-2018 08:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
801 15,840
 
Akrepi
16-07-2018 08:03
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
440 4,339
 
Rexhina
16-07-2018 07:37
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
578 9,198
 
Socio
16-07-2018 06:09
nga par Shko tek postimi i fundit
94 1,712
 
zirconium
15-07-2018 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
891 14,608
 
Rexhina
15-07-2018 18:48
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
232 4,048
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Onyx
15-07-2018 18:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
367 6,638
 
Onyx
15-07-2018 18:31
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
94 1,825
 
Onyx
15-07-2018 11:40
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
867 12,549
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
15-07-2018 07:29
nga Venom Shko tek postimi i fundit
742 16,925
 
Gi de Masha
13-07-2018 23:17
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
574 28,211
 
Onyx
13-07-2018 14:28
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
175 4,087
 
Gi de Masha
12-07-2018 20:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
589 21,412
 
tipi engjellor
12-07-2018 13:44
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
969 84,861
 
Eden
11-07-2018 23:31
nga Buzeqeshje Shko tek postimi i fundit
35 716
 
Leaf
10-07-2018 08:57
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
84 1,778
 
Eden
10-07-2018 08:56
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
70 1,438
 
Onyx
10-07-2018 08:52
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
42 682
 
Just myself
10-07-2018 08:49
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
993 51,724
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 608 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur