Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 28,661
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 9,400
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 25,405
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 8,027
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 3,748
 
Llokumi
19-09-2018 21:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 65
 
Llokumi
19-09-2018 20:28
nga Rex Shko tek postimi i fundit
1 57
 
Llokumi
17-09-2018 21:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 153
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
16-09-2018 22:58
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
10 579
 
pirro
12-09-2018 21:12
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
15 523
 
Mandi
08-09-2018 06:41
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
3 97
 
Mandi
07-09-2018 22:09
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
4 159
 
pirro
02-09-2018 17:42
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
7 266
 
Mandi
25-08-2018 19:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 237
 
pirro
20-08-2018 00:04
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
19 604
 
pirro
19-08-2018 20:19
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
5 241
 
pirro
19-08-2018 15:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
54 1,606
 
pirro
11-07-2018 21:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 280
 
Mandi
25-06-2018 17:02
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
176 4,225
 
Akrepi
23-06-2018 19:37
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
44 1,677
 
cool_shqype
11-06-2018 14:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 380
 
legjenda
10-06-2018 17:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 212
 
legjenda
09-06-2018 20:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 157
 
legjenda
09-06-2018 12:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 204
 
Onyx
31-05-2018 11:27
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
9 328
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1086 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur