Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Votime dhe sondazhe Keni pyetje qė kėrkojnė votim nga anėtarėt e forumit ? Ju ftojmė t’i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Votime dhe sondazhe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Beaute
28-02-2016 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
159 25,256
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
01-06-2018 16:23
nga murik Shko tek postimi i fundit
235 7,852
Sondazh
Drinalt
04-04-2018 20:31
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
56 4,827
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Marina
16-03-2018 22:14
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
121 12,329
Sondazh
Beaute
10-03-2018 15:43
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
730 135,794
 
cool_shqype
07-02-2018 22:07
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 2,307
Sondazh
4x4
21-01-2018 01:41
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
548 39,132
 
SystemA
20-01-2018 08:04
nga Viking Shko tek postimi i fundit
33 1,184
Sondazh
daniel00
30-12-2017 13:30
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
196 14,088
Sondazh
Romina
19-12-2017 22:28
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
372 21,968
Sondazh
Kryeplaku
01-12-2017 08:50
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
522 33,641
 
Elian70
14-09-2017 19:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
98 3,512
Sondazh
4x4
12-08-2017 21:05
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
333 32,493
Sondazh
Edvin83
26-07-2017 11:22
nga par Shko tek postimi i fundit
131 5,107
Sondazh
Beaute
25-07-2017 22:15
nga Baardy_ Shko tek postimi i fundit
204 20,414
Sondazh
Edvin83
15-06-2017 02:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
50 1,635
Sondazh
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. valdeti
22-05-2017 18:07
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
27 3,397
Sondazh
4x4
21-05-2017 17:13
nga Noe Shko tek postimi i fundit
43 3,105
Sondazh
Mandi
08-05-2017 10:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
209 24,129
Sondazh
PUPA
12-01-2017 23:26
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
123 44,156
 
Rexhina
04-09-2016 15:43
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
215 20,012
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 122 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur