Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
02-04-2018 09:00
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
59 26,242
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 12:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 50,790
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 08:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 15,150
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 14:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 39,432
 
Kryeplaku
29-07-2016 18:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,510
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
12-03-2015 23:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 25,785
 
Saura
18-04-2018 07:38
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
291 97,714
 
Gi de Masha
21-03-2018 11:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
35 5,004
 
Gi de Masha
20-03-2018 17:21
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
23 620
 
juke
19-03-2018 13:26
nga drague Shko tek postimi i fundit
16 644
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
11-03-2018 14:02
nga Naser Shllaku Shko tek postimi i fundit
29 20,867
 
Gi de Masha
04-03-2018 22:16
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
131 18,188
 
Rex
04-03-2018 18:17
nga Rex Shko tek postimi i fundit
15 2,797
 
juke
02-03-2018 06:51
nga juke Shko tek postimi i fundit
6 192
 
Dredhza
22-01-2018 19:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
14 2,565
 
Askushi
24-11-2017 06:30
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 3,333
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 18:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 40,703
 
legjenda
12-07-2017 21:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 254
 
Skydive
10-05-2017 07:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,877
 
Gi de Masha
09-05-2017 23:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 478
 
Mandi
24-04-2017 21:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 232
 
Kontinenti
18-04-2017 21:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 314
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-03-2017 04:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 12,694
 
Mandi
11-01-2017 19:37
nga kanina Shko tek postimi i fundit
12 2,570
 
rrėqebull
11-01-2017 09:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
45 4,255
Post
Senorita
19-05-2016 20:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 9,262
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet
Showing threads 1 to 20 of 75
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur