Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
edlin
20-09-2018 20:12
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
20 1,131
 
Mandi
18-09-2018 06:01
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
2 440
 
ZET
15-09-2018 04:13
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 77
 
LinuxoiD
05-09-2018 17:27
nga Mollos Shko tek postimi i fundit
12 5,074
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
25-08-2018 11:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
663 83,850
 
lonely_lion
24-08-2018 07:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 96
 
BARAT
14-08-2018 06:55
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
28 6,250
 
ZET
24-07-2018 19:32
nga ZET Shko tek postimi i fundit
54 3,177
 
ZET
19-07-2018 05:45
nga ZET Shko tek postimi i fundit
0 107
 
iDeA
15-07-2018 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 14,227
 
ZET
05-07-2018 22:55
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 284
 
Mandi
14-06-2018 23:49
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 507
 
King Bardhyl
14-06-2018 23:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 1,541
 
Mandi
22-04-2018 09:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 229
 
BARAT
14-04-2018 21:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 19,374
 
BARAT
12-04-2018 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,306
 
ZET
08-04-2018 22:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 405
 
Fshatari
14-03-2018 15:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 259
 
Mandi
03-03-2018 01:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 303
 
ZET
09-02-2018 19:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 838
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 235 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur