Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 16:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 16,388
 
busavata
28-02-2011 23:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,739
 
busavata
28-02-2011 22:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,515
 
busavata
19-04-2018 22:50
nga busavata Shko tek postimi i fundit
12 2,919
 
cool_shqype
19-04-2018 13:56
nga Viking Shko tek postimi i fundit
457 5,469
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
17-04-2018 22:01
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
205 5,012
 
Gi de Masha
15-04-2018 00:51
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
125 7,300
 
BARAT
13-04-2018 22:20
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 1,803
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
09-04-2018 17:29
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
329 35,924
 
YOKO
02-04-2018 00:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
16 255
 
YOKO
28-03-2018 01:25
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
0 94
 
Fshatari
27-03-2018 15:43
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
3 86
 
Gi de Masha
27-03-2018 02:03
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
30 653
 
Gi de Masha
24-03-2018 21:53
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
9 147
 
Loreal
24-03-2018 13:10
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
21 2,608
 
Fshatari
21-03-2018 19:43
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
44 3,553
 
Dodon
11-03-2018 18:48
nga Rex Shko tek postimi i fundit
28 2,096
 
Sopoti
22-02-2018 15:31
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
20 157
 
Gi de Masha
15-02-2018 09:49
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 119
 
Onyx
10-02-2018 19:00
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 58
 
Sopoti
04-02-2018 10:55
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
38 3,305
 
Lepurushja vogel
04-02-2018 08:52
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
2 480
 
Drinalt
24-01-2018 22:30
nga busavata Shko tek postimi i fundit
169 2,321
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 149 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur