Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
nga Elian70
31-08-2018 17:17 Shko tek postimi i fundit
14 1,245

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-09-2018 20:29
nga Ajana87 Shko tek postimi i fundit
189 5,956
 
kanina
18-09-2018 18:26
nga Frank Shko tek postimi i fundit
374 37,715
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-09-2018 11:23
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
299 9,217
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,861
 
ThegreatGatsby
18-09-2018 22:11
nga Adea Shko tek postimi i fundit
7 70
 
Fshatari
18-09-2018 21:14
nga ThegreatGatsby Shko tek postimi i fundit
46 2,037
 
Elian70
18-09-2018 19:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
14 295
Sondazh
lonely_lion
17-09-2018 20:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
105 1,165
 
fritz-
- - -
 
Akrepi
16-09-2018 20:56
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
50 675
 
par
14-09-2018 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 738
 
Elian70
14-09-2018 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 183
 
Elian70
12-09-2018 20:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
40 533
 
Firewall
12-09-2018 13:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
192 6,916
 
Akrepi
09-09-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 946
 
Mandi
09-09-2018 18:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
579 82,579
 
Elian70
05-09-2018 08:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
0 75
 
Gi de Masha
03-09-2018 10:58
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 95
 
Akrepi
01-09-2018 11:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
190 2,734
 
Elian70
26-08-2018 22:26
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 115
 
Elian70
26-08-2018 19:22
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 986
 
Eden
22-08-2018 10:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 199
 
Eden
22-08-2018 06:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
48 1,472
Talking
Ragnar
17-08-2018 18:09
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
159 8,600
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 854 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur