Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
21-05-2018 14:11 Shko tek postimi i fundit
27 146
Vetėm barcaleta
nga Elian70
10-07-2018 21:15 Shko tek postimi i fundit
96 1,834

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Regina
18-03-2018 14:31
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
43 8,130
 
Beu_Shpata
15-07-2018 19:50
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
25 1,692
 
Frank
08-07-2018 09:36
nga Frank Shko tek postimi i fundit
2 113
 
BLEDI_SH
05-07-2018 08:42
nga Venom Shko tek postimi i fundit
219 26,961
Talking
Jeta
22-06-2018 13:46
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
96 8,095
 
ODEON
28-05-2018 15:48
nga Performer Shko tek postimi i fundit
60 3,261
 
Fshatari
04-05-2018 08:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 149
 
Elian70
29-04-2018 17:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 1,146
 
Gi de Masha
13-04-2018 01:49
nga Adea Shko tek postimi i fundit
6 309
 
daniel00
29-03-2018 17:43
nga Sia Shko tek postimi i fundit
9 252
 
Noe
23-02-2018 17:36
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 630
 
drague
22-02-2018 14:22
nga Noe Shko tek postimi i fundit
39 1,132
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Fshatari
17-02-2018 07:32
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
1 169
 
Gi de Masha
12-02-2018 11:41
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
28 2,345
 
Fshatari
29-12-2017 22:55
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
38 853
 
Ragnar
29-12-2017 14:30
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
54 2,357
 
Esther
29-12-2017 14:29
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
594 22,682
 
Besoja
26-12-2017 11:59
nga Besoja Shko tek postimi i fundit
135 19,728
 
Fshatari
07-12-2017 22:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 607
 
Fshatari
26-10-2017 19:21
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
1 271
 
Fshatari
16-10-2017 17:23
nga Samiu Shko tek postimi i fundit
20 775
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 206 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur