Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
nga Lea
17-04-2018 08:58 Shko tek postimi i fundit
45 1,297

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
25-04-2018 07:56
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
115 36,411
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
25-04-2018 07:22
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
469 67,544
 
Beaute
14-03-2015 19:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 88,255
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 87,916
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
15-07-2018 18:24
nga Eden Shko tek postimi i fundit
450 20,950
 
Fehmikaciu
13-07-2018 12:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
737 28,041
 
Ragnar
13-07-2018 09:00
nga Eden Shko tek postimi i fundit
355 13,621
 
Eden
03-07-2018 18:26
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
39 920
 
Onyx
11-06-2018 23:18
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
20 518
 
Leaf
10-06-2018 22:06
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
30 1,630
 
Onyx
22-05-2018 10:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
0 122
 
SmiLey
19-05-2018 19:35
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
421 40,491
 
Onyx
19-05-2018 11:23
nga B.E.V Shko tek postimi i fundit
1 139
 
Onyx
16-05-2018 21:06
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 360
 
Poeti
14-05-2018 00:08
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
78 7,729
 
Eden
07-05-2018 10:55
nga Eden Shko tek postimi i fundit
31 640
 
Onyx
04-05-2018 21:24
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
35 1,118
 
PuffetiNa
01-05-2018 09:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 4,973
 
Eden
26-04-2018 02:13
nga daniel00 Shko tek postimi i fundit
8 290
 
Onyx
25-04-2018 21:48
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
69 1,352
 
Onyx
20-04-2018 17:26
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
22 571
 
Onyx
19-04-2018 20:24
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
2 118
 
Onyx
19-04-2018 16:48
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
4 162
 
Onyx
16-04-2018 11:14
nga Sia Shko tek postimi i fundit
5 207
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 332 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur