Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 456

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 19:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 28,634
 
BATO
05-01-2018 11:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 20,518
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 09:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 7,030
 
Heily
04-09-2016 13:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 11,193
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
20-08-2018 09:29
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
415 40,013
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
12-08-2018 07:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
712 83,333
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
12-08-2018 00:46
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
152 19,140
 
Dredhza
08-08-2018 08:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 117
 
isha Ag, Dem
05-08-2018 20:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
333 14,499
 
lonely_lion
22-07-2018 12:37
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
2 190
 
lonely_lion
22-07-2018 12:25
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 51
 
lonely_lion
22-07-2018 11:39
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
0 48
Post
Viti5
19-06-2018 10:13
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
10 555
 
Aleandro
18-06-2018 03:02
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
70 2,061
Post
Begaj2005
14-06-2018 06:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
14 1,429
 
cool_shqype
13-06-2018 20:12
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
37 1,686
 
cool_shqype
17-05-2018 03:16
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 528
 
J-W
14-05-2018 07:33
nga drague Shko tek postimi i fundit
20 4,848
 
Fshatari
09-05-2018 19:25
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 266
 
Fshatari
07-05-2018 08:34
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
2 301
 
ZET
30-04-2018 16:46
nga ZET Shko tek postimi i fundit
121 21,675
 
skampini
19-04-2018 21:19
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
923 62,465
 
Dredhza
25-03-2018 14:19
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
11 241
 
Edvin83
13-03-2018 05:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
77 7,117
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 201 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur