Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Arti dhe Kultura

Arti Shqiptar Gjithēka mbi artin. Nė kėtė dhomė ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre. Kėnaqni fansat tuaj por dhe tė gjithė komunitetin tonė!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Arti Shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Piktura, fotografia, skulptura, arkitektura dhe duart e arta tė krijuesve tė tyre. Ēdo gjė mbi artet figurative, tė cilat flasin, shprehin dhe pėrcjellin emocione tė jashtėzakonshme te ne.
nga SystemA
21-03-2018 13:02 Shko tek postimi i fundit
17 381
Punime tė ndryshme Artistike.
16-06-2018 18:59 Shko tek postimi i fundit
18 1,336

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arti Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Beaute
03-11-2017 17:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
5 3,593
 
Skydive
30-08-2017 00:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
100 14,744
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
10-06-2018 13:52
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
0 123
 
Mandi
20-05-2018 19:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 146
 
Mandi
17-04-2018 23:31
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
29 2,225
 
Fshatari
07-04-2018 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 113
 
Sopoti
21-03-2018 09:46
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
9 160
 
Leaf
12-03-2018 19:55
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
73 1,799
 
Kurt
27-02-2018 23:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
40 871
 
Tema ėshtė lėvizur: C'po ndodh me Teatrin Kombetar?
Leaf
- - -
 
Elian70
15-01-2018 23:17
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
4 342
 
cool_shqype
03-01-2018 13:31
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 222
 
Mandi
04-12-2017 08:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 199
 
Duaje Siveten
05-08-2017 23:35
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
15 1,749
 
CR7
14-07-2017 17:45
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
1 231
 
Rex
15-06-2017 07:37
nga Rex Shko tek postimi i fundit
23 4,269
 
cool_shqype
13-06-2017 21:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 393
 
Showbizi
24-05-2017 23:36
nga Zana Shko tek postimi i fundit
5 2,458
 
Tema ėshtė lėvizur: Nderron jete aktori Gjergji Trola
Leaf
- - -
 
23 bashkangjitje paint (Temė me shumė faqe 1 2)
ajzberg
13-12-2016 12:07
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
24 1,754
 
Mandi
09-09-2016 17:31
nga BATO Shko tek postimi i fundit
6 1,070
 
cool_shqype
- - -
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 72 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur