Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Gjėzėtari dhe lojėra Gjėza tė ndryshme ( ndėrrimor, siandej, prapthi, tetėkahore, vizatimori i bardhė, … si dhe do bėjmė pėrpjekje qė tė sjellim edhe fjalėkryqe) edhe gjėza logjike, fjalė tė urta, kashelashė etj; lojėra tė ndryshme argėtuese – elektronike e ato nė internet. Gjithēka vetėm pėr kėnaqėsinė tuaj. Argėtim tė kėndshėm!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjėzėtari dhe lojėra Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 3 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
03-08-2018 08:14
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
793 45,459
 
Socio
19-08-2018 00:33
nga Performer Shko tek postimi i fundit
461 9,489
 
isha Ag, Dem
18-08-2018 22:01
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
633 31,782
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Rexhina
18-08-2018 21:49
nga Viking Shko tek postimi i fundit
966 22,292
 
{A_N_G_E_L_69}
18-08-2018 21:48
nga Viking Shko tek postimi i fundit
231 3,281
 
Akrepi
18-08-2018 21:41
nga Viking Shko tek postimi i fundit
682 10,143
 
Eden
18-08-2018 20:01
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
455 7,100
 
Rexhina
18-08-2018 19:51
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
221 11,176
 
Tema ėshtė lėvizur: Pershkruani anetarin siper!
Eden
- - -
 
isha Ag, Dem
17-08-2018 21:52
nga isha Ag, Dem Shko tek postimi i fundit
11 279
 
Akrepi
17-08-2018 15:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
960 9,988
 
Rexhina
15-08-2018 22:32
nga fritz- Shko tek postimi i fundit
454 8,205
 
Akrepi
15-08-2018 15:00
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
246 1,582
 
Rexhina
15-08-2018 12:30
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
34 449
 
Mistrece
15-08-2018 11:37
nga Lea Shko tek postimi i fundit
7 85
 
Tema ėshtė lėvizur: Mė ka marrė malli pėr ...
Just myself
- - -
 
Venom
13-08-2018 15:59
nga Dulcis in Fundo Shko tek postimi i fundit
272 3,870
 
Eden
12-08-2018 20:44
nga Mistrece Shko tek postimi i fundit
39 900
 
Rexhina
12-08-2018 16:08
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
255 4,848
 
isha Ag, Dem
12-08-2018 06:03
nga Venom Shko tek postimi i fundit
210 14,329
 
isha Ag, Dem
10-08-2018 20:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
72 1,870
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 615 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur