Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
11-08-2018 21:30
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
422 49,523
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 67,231
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 22,208
Sondazh
Semiku
18-08-2018 12:40
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
512 7,926
 
3d1
18-08-2018 11:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
117 1,573
 
{A_N_G_E_L_69}
16-08-2018 11:14
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
166 14,462
 
cool_shqype
15-08-2018 18:14
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
29 529
 
Akrepi
14-08-2018 00:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
53 1,005
 
cool_shqype
09-08-2018 06:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 267
 
Vlerėsimi  i temave: 5 vota, 4.20 mesatarja. Llapi
07-08-2018 00:56
nga murik Shko tek postimi i fundit
49 11,173
 
Ragnar
04-08-2018 16:58
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
0 62
 
cool_shqype
02-08-2018 09:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
0 73
 
Semiku
31-07-2018 21:39
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
58 1,190
 
Si Bora
31-07-2018 16:46
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
22 302
 
drague
29-07-2018 15:53
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
24 386
 
drague
28-07-2018 15:24
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
338 6,409
 
drague
27-07-2018 17:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 184
 
Ragnar
26-07-2018 22:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
82 1,312
 
Kastrioti1443
24-07-2018 13:44
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
7 220
 
Kastrioti1443
- - -
 
Dardan
20-07-2018 11:48
nga Dardan Shko tek postimi i fundit
10 54
 
Kastrioti1443
17-07-2018 11:04
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
0 80
 
par
16-07-2018 21:48
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
28 402
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1807 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur