Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Katolik Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt katolikė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Katolik Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Zoti TRINI
berti
30-06-2017 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 3,704
 
berti
02-12-2011 00:17
nga berti Shko tek postimi i fundit
27 4,895
 
berti
20-11-2011 18:57
nga berti Shko tek postimi i fundit
19 3,166
 
Fshatari
31-08-2018 07:32
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
9 1,366
 
Akrepi
19-08-2018 11:38
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
49 3,658
 
thirsty
27-04-2018 11:32
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
48 6,078
Lightbulb
Mano
27-04-2018 11:23
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
38 6,260
 
Alkoma
27-04-2018 10:20
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
21 7,984
 
busavata
03-04-2018 09:52
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
25 1,276
 
COB
21-03-2018 11:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 1,373
 
Gi de Masha
24-12-2017 18:33
nga AAO Shko tek postimi i fundit
13 1,124
 
Aleandro
16-12-2017 09:29
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 279
 
Fshatari
24-09-2017 19:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 956
 
Mandi
30-06-2017 01:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
34 4,037
 
daniel00
26-05-2017 05:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
85 19,164
 
e panjohura
16-04-2017 20:48
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
161 36,013
 
Fshatari
13-04-2017 16:51
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
8 609
 
Gi de Masha
25-12-2016 16:21
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 4,954
 
Fshatari
20-11-2016 03:03
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
19 3,673
 
Fshatari
06-01-2016 10:21
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,020
 
Fshatari
04-09-2015 06:51
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 1,244
 
rrėqebull
03-07-2015 18:51
nga rrėqebull Shko tek postimi i fundit
0 1,054
 
legjenda
28-06-2015 13:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 12,958
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 73 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur