Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
16-10-2018 19:24
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
163 38,156
 
Edvin83
04-10-2018 04:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
8 1,340
 
Elian70
28-09-2018 13:43
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
45 553
 
Nova_Design
05-09-2018 20:03
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 225
 
Fshatari
27-08-2018 23:26
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
11 802
 
murik
07-08-2018 00:22
nga murik Shko tek postimi i fundit
40 3,873
 
Edvin83
02-08-2018 20:10
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
547 28,258
 
Fshatari
03-06-2018 18:58
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 784
 
Fshatari
01-06-2018 12:49
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 408
 
Mandi
23-05-2018 01:48
nga murik Shko tek postimi i fundit
64 3,393
 
Onyx
13-03-2018 22:34
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
1 282
 
Fshatari
10-03-2018 15:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 253
 
Mandi
08-03-2018 10:24
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 24,132
 
Edvin83
24-02-2018 21:24
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
31 7,492
 
juke
11-02-2018 19:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 267
 
juke
10-02-2018 04:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 328
 
Fshatari
18-01-2018 02:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 837
 
Fshatari
11-01-2018 18:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 284
 
Fshatari
08-01-2018 08:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 227
 
Fshatari
30-12-2017 14:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 299
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 112 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur