Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
14 1,249

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
18-10-2018 10:07
nga Adea Shko tek postimi i fundit
367 11,875
 
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
16-10-2018 09:17
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
235 8,382
 
kanina
10-10-2018 20:06
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
376 39,604
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 7,044
 
Elian70
13-10-2018 07:20
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
12 251
 
lonely_lion
11-10-2018 21:00
nga e panjohura Shko tek postimi i fundit
21 312
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
10-10-2018 20:22
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
239 15,051
 
Leaf
10-10-2018 07:19
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
94 13,192
 
1 bashkangjitje Vetmia (Temė me shumė faqe 1 2)
ODEON
09-10-2018 07:07
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
35 1,508
 
borana
08-10-2018 08:11
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
216 9,343
 
Eden
07-10-2018 19:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
62 2,042
 
Akrepi
07-10-2018 19:04
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
192 3,265
 
Elian70
28-09-2018 14:57
nga Si Bora Shko tek postimi i fundit
4 125
 
Fshatari
24-09-2018 03:27
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
59 2,605
 
Mandi
24-09-2018 01:02
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
591 86,469
 
Eden
19-09-2018 20:58
nga Meri Shko tek postimi i fundit
11 336
 
Akrepi
19-09-2018 18:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
53 894
 
Elian70
18-09-2018 19:08
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 21
Sondazh
lonely_lion
17-09-2018 20:47
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
104 1,444
 
par
14-09-2018 23:48
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
42 872
 
Elian70
14-09-2018 20:07
nga Performer Shko tek postimi i fundit
9 230
 
Elian70
12-09-2018 20:45
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
40 636
 
Firewall
12-09-2018 13:17
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
192 7,365
 
Akrepi
09-09-2018 18:36
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
64 1,099
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 853 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur