Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zhvillimet Urbane
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
nga SystemA
20-10-2018 23:11 Shko tek postimi i fundit
4 240
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
nga SystemA
20-10-2018 23:11 Shko tek postimi i fundit
1 15
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
03-08-2018 12:18 Shko tek postimi i fundit
10 182
Rrugėt dhe autostradat.
nga SystemA
18-11-2017 09:14 Shko tek postimi i fundit
2 39
Lajmet e Aviacionit.
nga rolex
21-12-2017 03:34 Shko tek postimi i fundit
3 74
Transporti Detar.
nga Onyx
14-07-2017 14:10 Shko tek postimi i fundit
1 1
Rrjeti hekurudhor.
nga par
08-03-2018 09:37 Shko tek postimi i fundit
2 23
Diskutime mbi Mjedisin.
nga Elian70
16-10-2018 19:24 Shko tek postimi i fundit
112 2,525
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
nga Rex
20-10-2018 21:35 Shko tek postimi i fundit
227 4,223
Udhėtimet tuaja
nga B.E.V
09-10-2018 20:34 Shko tek postimi i fundit
24 725

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur