Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Lajmet e ditės Kėtu mund tė sillni lajmet e fundit nga media rreth ēėshtjeve tė rėndėsishme tė Shqipėrise dhe trojeve tė saj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Lajmet e ditės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Exclamation
IronMan
06-10-2018 19:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
442 56,359
 
edlin
27-12-2017 17:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
801 72,754
 
lind
23-07-2016 11:21
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
126 25,338
Sondazh
Semiku
14-10-2018 21:20
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
638 12,887
 
Akrepi
13-10-2018 13:54
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
59 1,332
 
Gi de Masha
12-10-2018 19:43
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
22 308
 
cool_shqype
12-10-2018 15:37
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
13 245
 
cool_shqype
12-10-2018 15:17
nga Adea Shko tek postimi i fundit
2 85
 
Gi de Masha
10-10-2018 15:53
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
0 84
 
3d1
09-10-2018 19:23
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
125 1,808
 
Gi de Masha
09-10-2018 09:42
nga Adea Shko tek postimi i fundit
3 112
 
Noe
08-10-2018 23:03
nga murik Shko tek postimi i fundit
17 314
 
Mandi
07-10-2018 21:27
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
144 2,819
 
par
05-10-2018 21:39
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
452 7,271
 
Si Bora
05-10-2018 05:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
26 480
 
Fshatari
03-10-2018 09:11
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
45 1,247
 
Llokumi
02-10-2018 16:55
nga Llokumi Shko tek postimi i fundit
25 432
 
Mandi
29-09-2018 08:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
52 879
 
{A_N_G_E_L_69}
25-09-2018 01:37
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
184 16,190
 
par
21-09-2018 08:09
nga par Shko tek postimi i fundit
6 203
 
Gi de Masha
20-09-2018 15:38
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 87
 
Fshatari
18-09-2018 10:32
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
15 340
 
Venom
17-09-2018 10:19
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
5 117
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1830 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur