Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Llapi
03-03-2018 14:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
149 27,002
 
Beaute
19-07-2017 13:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 8,949
 
Rex
15-01-2017 08:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 23,859
 
BlueBaron
30-11-2016 12:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 7,580
 
lenci
18-09-2016 10:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 3,531
 
pirro
11-08-2018 12:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
17 389
 
pirro
27-07-2018 13:08
nga drague Shko tek postimi i fundit
52 1,430
 
pirro
23-07-2018 23:07
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
3 150
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
14-07-2018 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 410
 
pirro
11-07-2018 21:53
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 237
 
Mandi
25-06-2018 17:02
nga skifteri Shko tek postimi i fundit
176 3,926
 
Akrepi
23-06-2018 19:37
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
44 1,488
 
cool_shqype
11-06-2018 14:38
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 323
 
legjenda
10-06-2018 17:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
5 174
 
legjenda
09-06-2018 20:44
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
2 112
 
legjenda
09-06-2018 12:16
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
1 143
 
Onyx
31-05-2018 11:27
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
9 263
 
Onyx
24-05-2018 22:28
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
74 1,577
 
Onyx
14-05-2018 16:36
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
3 176
 
Llapi
10-05-2018 19:56
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
194 10,390
 
King Bardhyl
06-05-2018 12:25
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 841
 
par
27-04-2018 10:45
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
11 554
 
pirro
23-04-2018 02:02
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
14 612
 
Onyx
21-04-2018 13:56
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 175
 
Onyx
20-04-2018 04:39
nga murik Shko tek postimi i fundit
3 212
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1078 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur