Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota Shpirtėrore

Ortodoks Kėtu janė tė ftuar tė gjithė besimtarėt ortodoks.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ortodoks Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Davidi
28-04-2016 16:29
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
552 42,723
 
BLEDI_SH
21-10-2014 21:25
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
70 13,260
 
King Bardhyl
18-10-2018 19:32
nga ﴾®﴿ Shko tek postimi i fundit
7 326
 
Davidi
15-10-2018 13:27
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 749
 
surnamename
29-09-2018 17:30
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
27 589
 
ilia spiro
09-09-2018 15:07
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
29 671
 
cool_shqype
16-05-2018 18:47
nga Arben93 Shko tek postimi i fundit
39 3,499
 
Kastrioti1443
01-05-2018 18:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
56 2,318
 
ilia spiro
23-04-2018 21:01
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
129 4,354
 
Tannhauser
21-04-2018 22:31
nga Tannhauser Shko tek postimi i fundit
0 164
 
King Bardhyl
30-03-2018 12:29
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
3 619
 
Seminarist
15-01-2018 15:40
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
39 9,923
 
Albo
07-01-2018 09:55
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
2 421
 
pirro
16-12-2017 12:04
nga ilia spiro Shko tek postimi i fundit
3 659
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. legjenda
23-05-2017 17:48
nga juke Shko tek postimi i fundit
64 23,132
 
Leaf
19-04-2017 09:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
41 5,786
 
Mandi
06-04-2017 20:08
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
14 4,645
 
ODEON
11-02-2017 22:11
nga The.Mask Shko tek postimi i fundit
14 5,399
 
H2SO4
08-01-2017 22:34
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
9 1,871
 
ilia spiro
07-12-2016 17:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 943
 
Leaf
06-12-2016 19:20
nga drague Shko tek postimi i fundit
11 1,384
 
juanito02
08-11-2016 17:57
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
34 6,429
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 110 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur