Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
09-08-2018 09:10 Shko tek postimi i fundit
13 1,243

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
1 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e ditės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
14-08-2018 10:18
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
200 5,725
 
2 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Thėnia e natės (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Agim Metbala
13-08-2018 21:29
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
152 3,776
 
kanina
13-08-2018 00:14
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
367 34,994
 
Kryetemė Kryetemė: Pyetjet tona per ndihme. (Temė me shumė faqe 1 2)
Sopoti
22-08-2017 23:22
nga Socio Shko tek postimi i fundit
22 6,567
 
Elian70
12-08-2018 22:22
nga Eden Shko tek postimi i fundit
22 308
 
Elian70
11-08-2018 16:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
15 192
 
isha Ag, Dem
10-08-2018 09:12
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
58 2,283
 
Mandi
04-08-2018 08:08
nga Lea Shko tek postimi i fundit
575 77,908
 
Fshatari
01-08-2018 20:25
nga Golden_Boy Shko tek postimi i fundit
27 925
 
Akrepi
30-07-2018 14:56
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
175 2,266
 
Eden
30-07-2018 07:25
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
83 1,475
 
Sfilate (Temė me shumė faqe 1 2)
Elian70
29-07-2018 20:01
nga Rexhina Shko tek postimi i fundit
31 396
 
Angelisa
29-07-2018 17:41
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
120 1,753
Post
Alb_LoVeR
29-07-2018 13:41
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
426 8,229
 
Mandi
25-07-2018 13:42
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
94 2,723
 
BLEDI_SH
23-07-2018 13:30
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
53 4,789
 
Lea
22-07-2018 13:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
484 5,916
 
ODEON
20-07-2018 23:26
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
201 10,504
 
Akrepi
19-07-2018 06:09
nga Meri Shko tek postimi i fundit
33 520
Question
SiL3nT
17-07-2018 22:56
nga Angelisa Shko tek postimi i fundit
160 13,475
Talking
Ragnar
17-07-2018 22:39
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
141 8,167
 
Skydive
17-07-2018 21:04
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
85 8,020
 
Firewall
17-07-2018 20:29
nga uj me gaz Shko tek postimi i fundit
18 1,195
 
Onyx
17-07-2018 19:03
nga par Shko tek postimi i fundit
33 580
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 842 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur