Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
14 3,705
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
14 868

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Onyx
15-08-2018 16:35
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
9 270
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
12-08-2018 18:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
555 46,845
 
Venom
10-08-2018 21:02
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 101
 
Venom
09-08-2018 12:55
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 486
 
Venom
09-08-2018 09:52
nga Venom Shko tek postimi i fundit
137 3,030
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
04-08-2018 08:52
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
584 48,875
 
Rina
28-07-2018 17:52
nga Hawk Shko tek postimi i fundit
3 659
 
Mandi
23-07-2018 11:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
327 28,976
 
Explorer
10-07-2018 10:16
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
164 14,362
 
Ragnar
01-06-2018 21:08
nga Venom Shko tek postimi i fundit
30 919
Sondazh
{A_N_G_E_L_69}
30-05-2018 17:51
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
159 3,872
 
drague
29-05-2018 20:07
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 131
 
Ragnar
21-05-2018 12:32
nga Venom Shko tek postimi i fundit
7 182
 
USA NR1
21-05-2018 11:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
287 32,080
 
Urban
13-05-2018 21:54
nga Rex Shko tek postimi i fundit
513 43,454
 
Tema ėshtė lėvizur: Brazili dhe Boterori 2018
YOKO
- - -
 
Ragnar
03-05-2018 18:44
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
104 2,371
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
28-04-2018 19:54
nga drague Shko tek postimi i fundit
1,002 69,588
 
the admiral
21-04-2018 14:06
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
562 42,724
 
Ragnar
13-04-2018 10:44
nga Ragnar Shko tek postimi i fundit
6 158
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 220 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur