Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga YOKO
19-05-2018 03:35 Shko tek postimi i fundit
87 3,184
34 631
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga BlueRose
17-05-2018 20:51 Shko tek postimi i fundit
26 319

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 45,598
 
edlin
30-07-2018 15:07
nga Gishti Shko tek postimi i fundit
17 635
 
Orion DYRRAHU
28-07-2018 12:56
nga Venom Shko tek postimi i fundit
8 186
 
Fshatari
19-07-2018 18:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 92
 
Rrjeti
07-07-2018 03:32
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
3 320
 
invictus
20-06-2018 01:34
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 219
 
Fshatari
18-06-2018 11:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 209
 
Mandi
07-06-2018 20:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 1,189
 
Mandi
05-06-2018 22:00
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
4 706
 
Mandi
05-06-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,070
 
cool_shqype
25-05-2018 20:15
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 376
 
Fshatari
02-05-2018 13:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 529
 
Mandi
02-05-2018 11:49
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 602
 
Mandi
02-05-2018 10:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
51 5,035
 
Regina
02-05-2018 10:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
20 1,851
 
Mandi
02-05-2018 09:40
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 869
 
Mandi
02-05-2018 09:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
13 1,649
 
ZET
02-05-2018 09:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
109 27,099
 
Mandi
02-05-2018 08:53
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
54 7,595
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
28-04-2018 18:30
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
181 25,307
 
Mandi
28-04-2018 12:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 916
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 251 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur