Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Shqiptare Cilat janė bėmat e fundit tė politikanėve tanė? A po zgjidhen problemet e shqiptarėve apo po shtohen dita-ditės? Ē’mendim keni pėr aktualitetin shqiptar?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Beaute
19-07-2017 14:20
nga par Shko tek postimi i fundit
29 6,604
Rex
15-01-2017 09:44
nga par Shko tek postimi i fundit
183 16,618
BlueBaron
30-11-2016 13:09
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
28 5,411
lenci
18-09-2016 11:15
nga whitee Shko tek postimi i fundit
2 2,605
pirro
13-12-2017 08:18
nga pirro Shko tek postimi i fundit
0 20
Llapi
13-12-2017 04:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
171 6,218
par
11-12-2017 08:34
nga par Shko tek postimi i fundit
15 740
legjenda
03-12-2017 19:58
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 373
Mandi
01-12-2017 19:30
nga par Shko tek postimi i fundit
63 1,013
Mandi
30-11-2017 20:15
nga AAO Shko tek postimi i fundit
1 100
Fshatari
27-11-2017 20:12
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
10 167
legjenda
26-11-2017 17:28
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
6 169
Mandi
21-11-2017 14:57
nga kanina Shko tek postimi i fundit
12 251
edlin
16-11-2017 21:34
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 369
Duaje Siveten
08-11-2017 16:27
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 50
CERMENIKASI
06-11-2017 19:24
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
9 296
legjenda
16-10-2017 18:06
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
21 344
legjenda
13-10-2017 23:43
nga AnGeLiC Shko tek postimi i fundit
11 225
Poeti
13-10-2017 00:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 1,432
Alkoma
01-10-2017 19:49
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
19 233
par
15-09-2017 09:42
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
134 2,413
Mandi
13-09-2017 21:57
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 93
Vlerėsimi  i temave: 9 vota, 3.67 mesatarja. Llapi
08-09-2017 11:32
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
424 17,038
Llapi
06-09-2017 21:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
31 893
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 1034 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur