Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.
nga Selena-
22-08-2017 16:26 Shko tek postimi i fundit
371 7,159
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga Elian70
09-08-2017 19:17 Shko tek postimi i fundit
86 3,141
nga zirconium
04-07-2017 22:31 Shko tek postimi i fundit
33 623
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
22 262
Gjithēka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri".
nga murik
17-08-2017 01:26 Shko tek postimi i fundit
308 10,296
''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire
nga Marya
20-08-2017 05:35 Shko tek postimi i fundit
368 5,267
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
nga Elian70
01-08-2017 11:32 Shko tek postimi i fundit
20 555

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur