Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Problematika Shqiptare Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Problematika Shqiptare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ZET
10-05-2017 17:39
nga par Shko tek postimi i fundit
94 11,070
Pirati
22-08-2017 09:49
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
11 183
ODEON
21-08-2017 13:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
21 1,165
juanito02
18-08-2017 09:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 137
drague
17-08-2017 21:05
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
18 244
juanito02
17-08-2017 15:43
nga par Shko tek postimi i fundit
21 447
par
16-08-2017 17:08
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
383 4,438
3d1
16-08-2017 13:35
nga par Shko tek postimi i fundit
121 1,853
Beu_Shpata
15-08-2017 14:38
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
48 711
rolex
15-08-2017 11:56
nga par Shko tek postimi i fundit
7 131
Mandi
14-08-2017 14:31
nga par Shko tek postimi i fundit
122 4,321
SystemA
12-08-2017 16:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
12 159
juanito02
12-08-2017 09:27
nga juanito02 Shko tek postimi i fundit
44 423
Mano
10-08-2017 20:27
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
12 442
cool_shqype
10-08-2017 11:14
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
22 350
juanito02
05-08-2017 16:10
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
82 1,220
Gi de Masha
27-07-2017 01:08
nga Skerdilaidas Shko tek postimi i fundit
1 70
cool_shqype
23-07-2017 19:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
172 2,632
par
18-07-2017 14:33
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
8 160
Mandi
16-07-2017 22:10
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 37
par
15-07-2017 19:58
nga par Shko tek postimi i fundit
0 66
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 844 Moderatorėt : 4
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur