Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kėndi i Anėtarėve

Ndihmoni njėri-tjetrin Jeni te ftuar tė kėrkoni ndihmėn qė ju nevojitet dhe do bėjmė tė pamundurėn qė ta merrni atė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Ndihmoni njėri-tjetrin
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Ky forum ėshtė hapur nė mėnyrė qė tu vijė nė ndihmė tė gjithė atyre familjeve shqiptare qė kanė humbur kontaktet me tė afėrmit e tyre nė emigrim. Mund tė postoni njoftimet tuaja nė forum qė tė merrni njė pėrgjigje nga ata anėtarė qė i njohin apo e dinė ku jetojnė.
nga SystemA
02-09-2014 14:46 Shko tek postimi i fundit
3 49

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Ndihmoni njėri-tjetrin Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Linda
20-08-2017 09:18
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
261 8,414
Akrepi
19-08-2017 21:24
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
17 229
Onyx
14-08-2017 22:06
nga Endless Shko tek postimi i fundit
63 1,341
endrraime
11-08-2017 21:47
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
24 489
endrraime
04-08-2017 15:09
nga Anita Shko tek postimi i fundit
66 1,126
endrraime
04-08-2017 11:02
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
2 93
endrraime
02-08-2017 21:48
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 85
Ndihme
Hello Kitty
30-07-2017 09:40
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
366 19,030
drreni
21-07-2017 14:59
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
57 8,852
urbantelescope
19-07-2017 09:50
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 178
3d1
06-07-2017 19:27
nga edlin Shko tek postimi i fundit
38 457
Fjorel fier
01-07-2017 14:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 241
Ndihme
Mistela
26-06-2017 15:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
13 474
Anonim1208
20-05-2017 13:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
79 1,137
Nova_Design
06-05-2017 17:44
nga Nova_Design Shko tek postimi i fundit
0 76
Puhiza
27-04-2017 21:58
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
27 2,632
Jim123
20-04-2017 21:26
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
44 1,096
Anonim1208
25-03-2017 15:57
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 304
thirsty
22-03-2017 21:51
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
66 2,631
Ndihme
mia@
20-03-2017 00:04
nga YOKO Shko tek postimi i fundit
40 1,123
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 267 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur