Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Gjuha shqipe “Gjuha jonė sa e mirė!/ Sa e ėmblė, sa e gjerė!/ Sa e lehtė, sa e lirė!/ Sa e bukur, sa e vlerė!” Naim Frashėri

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Gjuha shqipe
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Gramatika e Gjuhes Shqipe
8 365

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Gjuha shqipe Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
BATO
12-01-2018 20:44
nga Ena Shko tek postimi i fundit
49 22,840
 
BATO
05-01-2018 12:12
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
7 18,183
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. BATO
08-12-2017 10:06
nga Pal Gjatoshi Shko tek postimi i fundit
19 5,600
 
Heily
04-09-2016 14:48
nga denni caushi Shko tek postimi i fundit
21 8,853
 
Biohazard
22-02-2018 16:44
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
12 1,423
 
Orakulli
08-02-2018 08:14
nga drague Shko tek postimi i fundit
452 19,336
 
Edvin83
30-01-2018 09:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
73 4,886
 
skampini
26-01-2018 08:16
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
547 40,440
 
cool_shqype
26-01-2018 03:27
nga murik Shko tek postimi i fundit
20 310
 
Mandi
26-01-2018 03:18
nga murik Shko tek postimi i fundit
13 1,679
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 2.00 mesatarja. Ganimet
25-01-2018 06:09
nga murik Shko tek postimi i fundit
151 16,772
 
Fshatari
23-01-2018 16:37
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 44
 
kreksi
22-01-2018 22:35
nga murik Shko tek postimi i fundit
25 651
 
kreksi
19-01-2018 14:33
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
53 1,474
 
Arban bArbArian
12-01-2018 23:37
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 146
 
kreksi
11-01-2018 16:13
nga kreksi Shko tek postimi i fundit
5 188
 
Fshatari
22-12-2017 01:19
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
5 1,888
 
ajzberg
18-12-2017 16:40
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
52 4,255
Lightbulb
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 1.00 mesatarja. illyrianboyful
06-12-2017 21:00
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
409 31,994
 
BARAT
02-11-2017 20:11
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
18 1,099
 
Albpelasgian
12-10-2017 20:01
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
22 3,809
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 4.00 mesatarja. Mano
04-10-2017 18:41
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
710 69,810
 
Alkoma
14-09-2017 10:02
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
4 397
 
Alkoma
08-09-2017 09:09
nga rolex Shko tek postimi i fundit
9 500
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 190 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur