Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore

Folklori Shqiptar Gojėdhėnat, legjendat, kėngėt popullore, bejtet, kėngėt pėr heronjtė jane pasuri kombėtare qė shqiptarėt duhet t'i trashėgojnė nga brezi nė brez. Jepni kontributin tuaj tė ēmuar nė kėtė drejtim duke sjellė folklorin e krahinės suaj.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Folklori Shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Kryetemė Kryetemė: Dasma shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Askushi
02-12-2017 13:57
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
40 49,748
 
Kryetemė Kryetemė: Legjendat (Temė me shumė faqe 1 2 3)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 5.00 mesatarja. Kryeplaku
28-03-2017 09:14
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
41 14,604
 
Vlerėsimi  i temave: 4 vota, 4.00 mesatarja. BATO
19-02-2017 15:14
nga Demo Labi Shko tek postimi i fundit
129 37,561
 
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. BATO
22-01-2017 18:51
nga BATO Shko tek postimi i fundit
57 25,001
 
Kryeplaku
29-07-2016 19:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 10,092
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. fegi
13-03-2015 00:04
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
269 25,011
 
Gi de Masha
06-02-2018 19:39
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
130 16,237
 
Saura
04-02-2018 18:27
nga Damastion Shko tek postimi i fundit
226 93,856
 
Dredhza
22-01-2018 20:29
nga Dredhza Shko tek postimi i fundit
14 2,408
 
Gi de Masha
27-12-2017 03:05
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
33 4,425
 
juke
17-12-2017 08:17
nga juke Shko tek postimi i fundit
13 422
 
Rex
04-12-2017 21:33
nga Rex Shko tek postimi i fundit
13 2,508
 
Askushi
24-11-2017 07:30
nga Endless Shko tek postimi i fundit
6 3,176
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
31-10-2017 19:33
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
167 38,663
 
legjenda
12-07-2017 22:04
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 206
 
Skydive
10-05-2017 08:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 3,751
 
Gi de Masha
10-05-2017 00:31
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
4 424
 
Mandi
24-04-2017 22:54
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 185
 
Kontinenti
18-04-2017 22:07
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
3 261
 
Gi de Masha
07-04-2017 00:33
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
8 377
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
19-03-2017 05:44
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 12,182
 
Mandi
11-01-2017 20:37
nga kanina Shko tek postimi i fundit
12 2,432
 
rrėqebull
11-01-2017 10:39
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
45 4,033
Post
Senorita
19-05-2016 21:41
nga edlin Shko tek postimi i fundit
40 8,847
 
Askushi
17-04-2016 01:56
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
16 10,887
 
BLEDI_SH
14-03-2016 09:03
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
2 1,629
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet
Showing threads 1 to 20 of 74
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur