Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombėtare & Boterore > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Arkeologji / Antropologji Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
iDeA
15-07-2018 19:15
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
93 13,597
 
ZET
05-07-2018 22:55
nga ZET Shko tek postimi i fundit
3 207
 
edlin
05-07-2018 17:32
nga Kastrioti1443 Shko tek postimi i fundit
19 825
 
Mandi
14-06-2018 23:49
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
3 417
 
King Bardhyl
14-06-2018 23:25
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
35 1,268
 
LinuxoiD
14-06-2018 08:40
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
11 4,729
 
Mandi
01-05-2018 09:34
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 319
 
ZET
22-04-2018 20:25
nga ZET Shko tek postimi i fundit
45 2,224
 
Mandi
22-04-2018 09:43
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 170
 
BARAT
14-04-2018 21:24
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
46 18,732
 
BARAT
12-04-2018 22:59
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
2 1,242
 
ZET
08-04-2018 22:44
nga ZET Shko tek postimi i fundit
9 326
 
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. ZET
24-03-2018 23:59
nga Arban bArbArian Shko tek postimi i fundit
633 78,271
 
Fshatari
14-03-2018 15:55
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 196
 
Mandi
03-03-2018 01:29
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
1 237
 
ZET
09-02-2018 19:32
nga murik Shko tek postimi i fundit
12 712
 
Mandi
09-02-2018 18:49
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
1 284
 
BARAT
28-12-2017 23:24
nga BARAT Shko tek postimi i fundit
0 317
 
BARAT
22-12-2017 22:52
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
25 872
 
Mandi
22-12-2017 00:14
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 229
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 232 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur