Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Kombi Shqiptar > Historia e Shqiptarėve

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Historia Botėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
6 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Vllehėt (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Vlerėsimi  i temave: 3 vota, 3.67 mesatarja. DeuS
28-06-2017 06:43
nga Marya Shko tek postimi i fundit
215 30,457
Alkoma
13-09-2017 21:21
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 49
legjenda
27-07-2017 21:04
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
41 5,500
Aleandro
07-07-2017 21:25
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
16 862
Aleandro
09-06-2017 19:58
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 128
Mandi
22-05-2017 22:28
nga busavata Shko tek postimi i fundit
271 21,560
Aleandro
12-05-2017 17:05
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 114
Aleandro
06-05-2017 19:55
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
12 421
Aleandro
30-04-2017 17:52
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
2 106
Aleandro
30-04-2017 11:21
nga Aleandro Shko tek postimi i fundit
0 141
Mandi
27-04-2017 14:36
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
65 10,608
Mandi
22-04-2017 20:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
1 963
Orakulli
21-04-2017 17:41
nga Piktori Shko tek postimi i fundit
15 3,364
Mano
21-04-2017 17:28
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 152
Mandi
20-04-2017 04:49
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 118
Regina
16-04-2017 13:50
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
21 1,904
Mandi
16-04-2017 13:44
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 1,225
fegi
15-02-2017 13:00
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
18 3,301
SERAFIM DILO
11-01-2017 00:58
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
34 11,200
Regina
27-12-2016 22:35
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,031
fegi
10-06-2016 10:13
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 1,707
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 88 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur