Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Muzika

Muzika shqiptare Diskutime mbi muzikėn nė Shqipėri.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Muzika shqiptare Opsionet e nėnforumit Kėrko
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Muzika klasike shqiptare (Temė me shumė faqe 1 2)
Askushi
08-03-2017 17:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 15,101
busavata
01-03-2011 00:16
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 4,394
busavata
28-02-2011 23:05
nga busavata Shko tek postimi i fundit
0 2,326
Megian
11-12-2017 23:35
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
701 7,443
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. busavata
11-12-2017 19:08
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
321 31,482
Sopoti
04-12-2017 21:51
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
15 1,590
Mandi
03-12-2017 06:12
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
4 43
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
02-12-2017 22:17
nga Ēaushi Shko tek postimi i fundit
170 3,154
rrėqebull
05-11-2017 22:21
nga edlin Shko tek postimi i fundit
21 1,397
Mandi
29-09-2017 12:41
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
22 4,061
cool_shqype
24-08-2017 17:14
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
1 208
BzzzEnt
01-08-2017 19:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 110
BzzzEnt
18-07-2017 20:51
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
9 350
Smile
BzzzEnt
03-07-2017 12:14
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
0 151
Mandi
11-06-2017 01:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 187
Gi de Masha
30-05-2017 23:25
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
7 310
drague
11-05-2017 06:43
nga drague Shko tek postimi i fundit
70 7,321
drague
06-05-2017 13:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
4 168
Edamame
01-05-2017 00:09
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
8 440
Irfan CANA
21-04-2017 13:26
nga BzzzEnt Shko tek postimi i fundit
25 3,533
BARAT
20-04-2017 05:42
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
15 1,446
Elian70
10-04-2017 21:26
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
2 203
Fshatari
21-03-2017 17:18
nga Elushe Shko tek postimi i fundit
1 212
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 140 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur