Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Politika Ndėrkombėtare Ēfarė mendoni mbi politikėn e pėrdorur nga shtete tė ndryshme nė rang ndėrkombėtar? Cilat janė aktualitetet ndėrkombėtare dhe si po ndikojnė ato tek tė gjithė ne?

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Politika Ndėrkombėtare
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
nga Hawk
16-08-2017 22:15 Shko tek postimi i fundit
178 4,298

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Politika Ndėrkombėtare Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Question
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 2.50 mesatarja. SystemA
15-06-2017 19:23
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
530 32,848
3 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Borxhi Grek (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
bindi
26-03-2017 22:28
nga BATO Shko tek postimi i fundit
100 10,956
Rusnod
21-07-2014 18:07
nga BATO Shko tek postimi i fundit
1,072 60,650
Mandi
15-08-2017 13:12
nga drague Shko tek postimi i fundit
6 147
Mandi
10-08-2017 16:50
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
57 661
Fshatari
05-08-2017 10:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
10 144
YOKO
05-08-2017 06:16
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
36 1,931
Beu_Shpata
02-08-2017 21:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
43 564
Fshatari
26-07-2017 22:28
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
2 94
Mandi
25-07-2017 01:59
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
351 23,365
Edvin83
20-07-2017 09:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
49 5,235
Fshatari
15-07-2017 17:48
nga Si1ri Shko tek postimi i fundit
15 284
drague
15-07-2017 15:26
nga kanina Shko tek postimi i fundit
4 237
par
10-07-2017 12:19
nga par Shko tek postimi i fundit
45 3,670
Onyx
06-07-2017 06:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 68
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
04-07-2017 20:14
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
2 81
Mandi
24-06-2017 20:11
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 155
{A_N_G_E_L_69}
16-06-2017 08:45
nga Socio Shko tek postimi i fundit
20 507
Fshatari
15-06-2017 16:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 58
Mandi
12-06-2017 22:49
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
6 209
Mandi
08-06-2017 19:41
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 110
Mandi
08-06-2017 13:48
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
7 308
{A_N_G_E_L_69}
07-06-2017 19:33
nga Zana Shko tek postimi i fundit
101 2,393
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 411 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur