Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Media / Politika / Sondazhe

Analiza / Shkrime / Opinione Le tė “luajmė” sėbashku rolin e analistit dhe tė japim opinionet tona rreth tematikave tė ndryshme qė hasim pėrditė.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Analiza / Shkrime / Opinione Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Superman
10-08-2017 20:49
nga par Shko tek postimi i fundit
7 1,872
kanina
06-07-2017 03:44
nga murik Shko tek postimi i fundit
90 11,585
Superman
06-07-2017 03:21
nga murik Shko tek postimi i fundit
22 5,885
Duaje Siveten
13-12-2017 22:39
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
9 107
Duaje Siveten
05-12-2017 15:34
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
0 57
Gi de Masha
02-12-2017 03:10
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
14 1,077
Fshatari
30-11-2017 09:22
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 55
Mistrece
30-11-2017 01:02
nga mia@ Shko tek postimi i fundit
10 1,293
Fshatari
27-11-2017 21:18
nga Pjer Thomas Shko tek postimi i fundit
3 97
Mandi
27-11-2017 10:35
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 103
Sondazh
1 bashkangjitje Sondazh: DIktatura Komuniste (Temė me shumė faqe 1 2)
Alkoma
26-11-2017 21:45
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
30 527
par
25-11-2017 19:56
nga par Shko tek postimi i fundit
126 2,170
Sondazh
Gi de Masha
25-11-2017 01:19
nga Gi de Masha Shko tek postimi i fundit
128 8,011
Gi de Masha
25-11-2017 01:13
nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
47 6,046
Duaje Siveten
25-11-2017 00:26
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
14 284
Fshatari
23-11-2017 00:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
3 90
Mandi
18-11-2017 21:55
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
3 127
Mandi
18-11-2017 21:25
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
10 274
Fshatari
11-11-2017 00:10
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
90 1,579
Mandi
01-11-2017 01:43
nga 73ka Shko tek postimi i fundit
7 333
Alkoma
31-10-2017 18:42
nga Alkoma Shko tek postimi i fundit
0 52
Esther
31-10-2017 00:31
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 800
Edvin83
19-10-2017 15:15
nga Duaje Siveten Shko tek postimi i fundit
20 506
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 719 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur