Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria > Romancė / Ndjenja

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Rrėfime dashurie/Probleme tė zemrės Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
endrraime
18-08-2017 22:33
nga nghi ngo Shko tek postimi i fundit
22 733
Konstantin
18-08-2017 13:36
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
76 11,435
Ervisolda
05-07-2017 10:13
nga PuffetiNa Shko tek postimi i fundit
171 11,838
Gersjana
04-07-2017 22:36
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
114 10,827
daniel00
04-07-2017 22:28
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
62 7,331
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. Onyx
04-07-2017 21:36
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
126 3,346
daniel00
01-04-2017 21:20
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
7 2,345
daniel00
01-04-2017 19:43
nga xhori Shko tek postimi i fundit
11 2,757
Gersjana
30-03-2017 00:10
nga Performer Shko tek postimi i fundit
225 10,360
daniel00
31-12-2016 21:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
59 10,523
 
Tema ėshtė lėvizur: Diskutim per dashurine dhe feses
Viola engjėll
- - -
Gersjana
05-11-2015 19:45
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
28 4,224
daniel00
19-08-2015 14:47
nga Xhuljan Shko tek postimi i fundit
15 3,523
Puhiza
09-07-2015 18:50
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
54 6,162
Gersjana
02-03-2015 16:35
nga Roni Shko tek postimi i fundit
119 7,684
daniel00
04-02-2015 12:26
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
12 3,694
Gersjana
08-01-2015 21:37
nga gladiola Shko tek postimi i fundit
2 1,419
Gersjana
02-01-2015 14:53
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
19 2,521
Si Bora
29-11-2014 17:54
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
27 4,074
Miranda
04-05-2014 09:49
nga Miranda Shko tek postimi i fundit
7 1,899
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 46 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur