Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Zhvillimet Urbane

Mjedisi Diskutime mbi Mjedisin.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjedisi Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
murik
14-02-2018 14:30
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
36 593
 
Mandi
13-02-2018 15:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
26 416
 
juke
11-02-2018 20:34
nga juke Shko tek postimi i fundit
2 48
 
juke
10-02-2018 05:36
nga juke Shko tek postimi i fundit
3 50
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Edvin83
18-01-2018 10:19
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
154 30,501
 
Fshatari
18-01-2018 03:12
nga murik Shko tek postimi i fundit
16 419
 
Fshatari
11-01-2018 19:33
nga par Shko tek postimi i fundit
2 90
 
Fshatari
08-01-2018 09:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
2 54
 
Fshatari
30-12-2017 15:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
1 58
 
Mandi
22-12-2017 14:06
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
1 845
 
CERMENIKASI
21-12-2017 22:36
nga Rex Shko tek postimi i fundit
6 169
 
Edvin83
21-12-2017 20:39
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
30 6,367
 
Mandi
14-12-2017 16:59
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
21 814
 
Mandi
07-12-2017 15:38
nga Edvin83 Shko tek postimi i fundit
3 438
 
Fshatari
28-10-2017 16:56
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 295
 
gurax
14-10-2017 08:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
338 26,759
 
CERMENIKASI
05-10-2017 22:45
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
0 81
 
Mandi
19-09-2017 07:12
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
15 1,152
 
Fshatari
15-09-2017 07:17
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 136
 
Arlis Alikaj
08-09-2017 08:52
nga Arlis Alikaj Shko tek postimi i fundit
10 633
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 106 Moderatorėt : 3
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur