Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje > Zona Humoristike

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Letėrsi Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Venom
21-05-2018 14:11
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
3 384
 
Askushi
20-05-2018 06:41
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
1 2,154
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. iDeA
20-05-2018 06:28
nga Elsa Shko tek postimi i fundit
5 2,053
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. ODEON
03-09-2017 21:05
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
50 11,027
 
ODEON
18-06-2015 23:35
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
0 844
 
gurax
26-01-2014 15:11
nga Rex Shko tek postimi i fundit
30 5,260
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Askushi
27-02-2013 15:12
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
2 4,367
 
Askushi
29-09-2012 15:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 2,098
 
Askushi
29-09-2012 09:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,840
 
Askushi
14-09-2012 00:37
nga busavata Shko tek postimi i fundit
1 1,957
 
Askushi
13-09-2012 21:28
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,322
 
Askushi
13-09-2012 21:16
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 1,753
 
Askushi
13-09-2012 21:01
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
1 1,296
 
Askushi
13-09-2012 20:46
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,309
 
Askushi
13-09-2012 20:34
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
5 2,332
 
Askushi
13-09-2012 20:17
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
2 4,372
 
Askushi
13-09-2012 20:12
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 4,067
 
Askushi
13-09-2012 20:10
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
3 2,475
 
Askushi
13-09-2012 19:23
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
0 1,297
 
Askushi
13-09-2012 18:53
nga Askushi Shko tek postimi i fundit
4 1,664
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 27 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur