Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Tė ndryshme

Diskutime shoqėrore Kėtu mund tė diskutojmė rreth problemeve tė ndryshme qė has shoqėria sot.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Diskutime shoqėrore
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Diskutime rreth jetės sė natės.
13 1,205

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Diskutime shoqėrore Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Agim Metbala
16-08-2017 17:05
nga Agim Metbala Shko tek postimi i fundit
675 19,634
kanina
15-08-2017 18:42
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
227 11,956
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Ēaushi
14-08-2017 19:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
551 16,750
Sopoti
15-11-2016 14:58
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
18 2,877
iDeA
19-09-2016 10:51
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
973 46,131
Mistrece
11-08-2017 22:47
nga Beu_Shpata Shko tek postimi i fundit
626 11,218
Clive Owen
07-08-2017 20:42
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
350 18,667
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. gladiola
05-08-2017 20:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
193 8,304
YOKO
04-08-2017 11:41
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 182
ODEON
02-08-2017 01:41
nga Hello Kitty Shko tek postimi i fundit
199 6,889
SmiLey
29-07-2017 13:58
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
408 18,153
legjenda
26-07-2017 18:44
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
240 4,741
Anita
25-07-2017 22:37
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
13 369
Mandi
25-07-2017 21:00
nga Meri Shko tek postimi i fundit
538 53,576
Onyx
25-07-2017 09:53
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
3 77
gladiola
22-07-2017 23:14
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
290 5,593
Hello Kitty
22-07-2017 21:35
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
93 4,559
ODEON
20-07-2017 17:08
nga Anita Shko tek postimi i fundit
29 908
Clive Owen
19-07-2017 15:08
nga Anita Shko tek postimi i fundit
292 5,037
Rex
19-07-2017 14:05
nga Jolene Shko tek postimi i fundit
596 22,843
Firewall
19-07-2017 09:57
nga MiM@ Shko tek postimi i fundit
108 3,824
SmiLey
18-07-2017 06:12
nga Sopoti Shko tek postimi i fundit
29 2,377
Oqeani
18-07-2017 04:45
nga juke Shko tek postimi i fundit
107 5,285
gladiola
17-07-2017 22:25
nga Anita Shko tek postimi i fundit
98 3,535
Anita
17-07-2017 18:01
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
4 103
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 671 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko tek ky nėnforum
Kėrko tek ky nėnforum :

Kėrkim i avancuar

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur