Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Futbolli Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Futbolli
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
13-07-2017 10:56 Shko tek postimi i fundit
28 1,026
CR7 
Zona e Skedinave dhe Basteve 1 x 2
nga par
03-03-2017 07:48 Shko tek postimi i fundit
15 818
CR7 

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Futbolli Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Gon!
11-07-2016 07:38
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,086 23,299
19 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Euro 2016 France (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e fundit)
Si Bora
21-06-2016 11:36
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
1,096 29,860
lind
27-04-2016 23:17
nga COB Shko tek postimi i fundit
18 2,346
lind
01-10-2015 13:59
nga Mr. E Shko tek postimi i fundit
7 1,106
lind
01-10-2015 12:05
nga lind Shko tek postimi i fundit
16 1,316
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
11 1,140
lind
01-10-2015 12:04
nga lind Shko tek postimi i fundit
5 965
lind
01-10-2015 12:03
nga lind Shko tek postimi i fundit
7 1,106
lind
01-10-2015 12:02
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 865
lind
01-10-2015 12:00
nga lind Shko tek postimi i fundit
4 894
lind
01-10-2015 11:56
nga lind Shko tek postimi i fundit
13 1,243
lind
01-08-2015 13:46
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
69 7,007
Thumbs up
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. hax0r
19-10-2017 19:17
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
919 46,296
shamantrix
19-10-2017 17:50
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
267 16,089
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Orjana
15-10-2017 13:48
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
37 1,683
CR7
14-10-2017 11:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 166
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 3.00 mesatarja. BlueBaron
01-10-2017 18:14
nga 3d1 Shko tek postimi i fundit
496 30,471
Mandi
14-09-2017 08:26
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
7 222
CR7
07-08-2017 12:23
nga CR7 Shko tek postimi i fundit
1 149
Onyx
04-08-2017 14:23
nga derjansi Shko tek postimi i fundit
12 263
Onyx
23-07-2017 00:08
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
6 253
Mandi
11-07-2017 00:34
nga Vatra Shko tek postimi i fundit
4 414
New
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. {A_N_G_E_L_69}
25-06-2017 10:43
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
555 36,583
Mandi
19-06-2017 22:36
nga kanina Shko tek postimi i fundit
3 202
the admiral
17-06-2017 14:11
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
561 36,061
Sondazh
CR7
10-06-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
171 3,137
Gon!
04-06-2017 11:14
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
32 1,169
USA NR1
03-06-2017 22:08
nga Zana Shko tek postimi i fundit
282 27,896
Urban
28-05-2017 16:45
nga Rex Shko tek postimi i fundit
437 30,997
Peshku i Kuq
27-05-2017 18:56
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
164 6,223
Sondazh
2 bashkangjitje Sondazh: Monaco vs Juventus (Temė me shumė faqe 1 2)
Rex
06-05-2017 16:22
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
27 561
CR7
24-04-2017 23:00
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
117 5,960
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 189 Moderatorėt : 1
 
CR7 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur