Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Shkenca dhe jeta Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit nga shkenca.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Shkenca dhe jeta
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Tek ky forum do tė flasim pėr tė gjitha fenomenet tė cilat pėr njė ose mė shumė arsye mbeten ende tė pashpjegueshme nga shkenca e kohės tonė.
nga YOKO
19-05-2018 03:35 Shko tek postimi i fundit
87 3,184
nga Elsa
19-05-2018 22:52 Shko tek postimi i fundit
34 630
Diskutime mbi teknologjine e fundit, ndikimi i tyre ne jeten e perditshme
nga BlueRose
17-05-2018 20:51 Shko tek postimi i fundit
26 319

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Shkenca dhe jeta Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Heily
01-09-2016 14:57
nga Mano Shko tek postimi i fundit
69 44,615
 
Rrjeti
07-07-2018 03:32
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
3 249
 
edlin
02-07-2018 04:47
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
11 343
 
invictus
20-06-2018 01:34
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
2 188
 
Fshatari
18-06-2018 11:29
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
1 174
 
Mandi
07-06-2018 20:22
nga peshkaqeni33 Shko tek postimi i fundit
8 1,129
 
Mandi
05-06-2018 22:00
nga pleurat Shko tek postimi i fundit
4 642
 
Mandi
05-06-2018 09:37
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
14 2,028
 
cool_shqype
25-05-2018 20:15
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
2 347
 
Fshatari
02-05-2018 13:26
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
4 472
 
Mandi
02-05-2018 11:49
nga Performer Shko tek postimi i fundit
4 571
 
Mandi
02-05-2018 10:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
51 4,914
 
Regina
02-05-2018 10:01
nga Kurt Shko tek postimi i fundit
20 1,707
 
Mandi
02-05-2018 09:40
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
5 832
 
Mandi
02-05-2018 09:26
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
13 1,596
 
ZET
02-05-2018 09:17
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
109 26,228
 
Mandi
02-05-2018 08:53
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
54 7,151
 
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
28-04-2018 18:30
nga King Bardhyl Shko tek postimi i fundit
181 24,859
 
Mandi
28-04-2018 12:09
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
1 886
 
Mandi
28-04-2018 11:59
nga ciarli Shko tek postimi i fundit
7 1,310
 
Mandi
28-04-2018 11:20
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
3 354
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 249 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur