Kthehu pas   Forum-Al.com™

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zhvillimet Urbane
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Projektet e Arkitekturės dhe Lajmet e Zhvillimit Urban.
3 189
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Projektet dhe pėrditėsimet nė ndėrtim.
Private 0 0
Rrjeti i Autostradave, aviacioni, transporti detar dhe hekurudhor.
nga SystemA
08-12-2017 10:29 Shko tek postimi i fundit
7 113
Rrugėt dhe autostradat.
nga SystemA
18-11-2017 10:14 Shko tek postimi i fundit
2 39
Lajmet e Aviacionit.
2 70
Transporti Detar.
nga Onyx
14-07-2017 15:10 Shko tek postimi i fundit
1 1
Rrjeti hekurudhor.
nga SystemA
08-12-2017 10:29 Shko tek postimi i fundit
2 3
Diskutime mbi Mjedisin.
100 2,270
Kėtu do tė gjeni lajme, studime, statistika, trajnime, dhe informacion tė bollshem qė ka te bėjė me ekonominė shqiptare dhe atė botėrore, si dhe nė fushėn e biznesit nė pėrgjithėsi.
nga KT2203
11-12-2017 12:01 Shko tek postimi i fundit
203 3,423
Udhėtimet tuaja
nga Pirati
05-06-2016 17:15 Shko tek postimi i fundit
24 721

Pėrmban postime tė reja   Nėnforumi ka postime tė reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Nėnforumi nuk ka postime tė reja
Nėnforumi ėshtė i mbyllur   Nėnforumi ėshtė i mbyllur