Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Bota e Kompjuterit

Informatika Nėse keni nevojė pėr ndihmė apo keni informacione rreth botės sė larmishme tė informatikės dhe internetit, ju ftojmė t'i sillni kėtu.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Informatika
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
Windows, Mac, Linux, FreeBSD etj...
nga gurax
21-12-2017 05:00 Shko tek postimi i fundit
51 226
Gjithēka mbi Windows shkarkime programesh etj.
15-11-2017 07:12 Shko tek postimi i fundit
36 146
Gjithēka mbi sistemet operative.
nga gurax
21-12-2017 05:00 Shko tek postimi i fundit
8 43

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Informatika Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
 
Fehmikaciu
26-11-2014 09:24
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
178 36,724
 
Rrjeti
13-01-2018 18:47
nga Rrjeti Shko tek postimi i fundit
4 399
 
Onyx
10-01-2018 16:22
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
37 651
 
lale
05-01-2018 12:24
nga Poshnja Shko tek postimi i fundit
1 134
 
drague
24-10-2017 10:27
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
7 1,643
 
J-W
20-10-2017 14:03
nga lonely_lion Shko tek postimi i fundit
24 2,626
 
ODEON
18-10-2017 23:12
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
220 12,176
 
Vinjol
28-07-2017 12:13
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 1,514
 
Mandi
14-05-2017 21:33
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 485
 
Kontinenti
11-05-2017 09:04
nga busavata Shko tek postimi i fundit
46 2,597
 
mia@
21-04-2017 12:32
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
15 1,994
 
2 bashkangjitje Eeprom (Temė me shumė faqe 1 2 3)
ODEON
04-04-2017 20:36
nga rihatakud Shko tek postimi i fundit
44 1,552
 
Mandi
26-03-2017 00:34
nga Robbery Shko tek postimi i fundit
2 321
 
Fshatari
14-01-2017 00:27
nga Mano Shko tek postimi i fundit
26 1,763
 
Mano
08-12-2016 22:48
nga Mano Shko tek postimi i fundit
5 1,061
 
Bad_Teacher
17-11-2016 23:09
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
12 1,336
Post
Gjovi1234
30-08-2016 11:26
nga hax0r Shko tek postimi i fundit
2 806
 
arddi stars
21-07-2016 17:51
nga Universal Shko tek postimi i fundit
3 899
 
_MALSORI_
12-07-2016 22:00
nga IronMan Shko tek postimi i fundit
10 1,288
 
drague
13-06-2016 19:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
105 8,524
 
Xhina
24-05-2016 22:29
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
21 1,474
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 400 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur