Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Sporti

Sporti shqiptar Kėtu mund tė sillni informacion nė Shqipėri dhe sportistėt shqiptarė brėnda dhe jashtė vėndit.

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Sporti shqiptar
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
Shkėmbeni informacion mė miqtė tuaj pėr sportista shqiptarė nė Shqipėri e jashtė saj.
nga SystemA
19-07-2017 11:33 Shko tek postimi i fundit
40 437

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Sporti shqiptar Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
{A_N_G_E_L_69}
23-08-2017 20:25
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
842 31,355
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Semiku
12-10-2015 16:52
nga thirsty Shko tek postimi i fundit
1,034 39,189
{A_N_G_E_L_69}
23-08-2017 23:41
nga murik Shko tek postimi i fundit
120 8,956
Mandi
22-08-2017 01:38
nga COB Shko tek postimi i fundit
7 122
Mandi
20-08-2017 10:35
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
17 227
BLEDI_SH
05-08-2017 09:53
nga Clive Owen Shko tek postimi i fundit
5 307
Fshatari
29-07-2017 12:42
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
1 82
legjenda
21-06-2017 20:38
nga legjenda Shko tek postimi i fundit
0 72
{A_N_G_E_L_69}
07-06-2017 23:21
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
1 271
{A_N_G_E_L_69}
05-06-2017 03:55
nga rolex Shko tek postimi i fundit
39 467
{A_N_G_E_L_69}
22-05-2017 11:38
nga {A_N_G_E_L_69} Shko tek postimi i fundit
30 457
Rex
21-05-2017 16:17
nga Semiku Shko tek postimi i fundit
360 24,073
drague
19-05-2017 13:07
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
11 242
Fshatari
02-05-2017 08:15
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 96
drague
01-05-2017 16:51
nga Mano Shko tek postimi i fundit
15 270
Fshatari
20-04-2017 19:15
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
1 131
Mandi
20-04-2017 16:03
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
42 2,136
Fshatari
20-04-2017 13:59
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
5 266
drague
08-04-2017 14:37
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
25 422
Fshatari
07-04-2017 19:09
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
2 85
drague
07-04-2017 16:33
nga drague Shko tek postimi i fundit
4 129
Clive Owen
26-03-2017 16:50
nga drague Shko tek postimi i fundit
40 653
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 160 Moderatorėt : 1
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur