Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Shkenca

Mjekėsia ''Arti i mjekėsisė konsiston nė zbavitjen e pacientit ndėrsa natyra kuron sėmundjen'' Voltaire

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Mjekėsia Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
4 bashkangjitje Kryetemė Kryetemė: Keshilla popullore (Temė me shumė faqe 1 2)
Skydive
12-04-2017 23:40
nga Puhiza Shko tek postimi i fundit
24 10,585
Persona
20-08-2017 05:35
nga Marya Shko tek postimi i fundit
503 18,572
Xhina
17-08-2017 19:24
nga Bad_Teacher Shko tek postimi i fundit
69 741
Kryeplaku
12-08-2017 09:36
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
4 1,605
Hello Kitty
06-08-2017 15:09
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
378 69,362
Clive Owen
25-07-2017 11:14
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
6 227
par
20-07-2017 15:04
nga zirconium Shko tek postimi i fundit
195 7,465
Thumbs up
Clive Owen
19-07-2017 22:40
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
166 3,520
PuffetiNa
03-07-2017 22:45
nga atrevido Shko tek postimi i fundit
29 1,220
Puhiza
30-06-2017 21:09
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
115 1,105
Mandi
28-06-2017 23:18
nga Mandi Shko tek postimi i fundit
0 110
Pirati
18-06-2017 17:00
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
0 55
SmiLey
03-05-2017 04:44
nga Tj Tweedle Shko tek postimi i fundit
9 1,069
Regina
29-04-2017 12:40
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
15 1,791
Mandi
18-03-2017 11:24
nga Smokkie Shko tek postimi i fundit
6 325
Fshatari
10-03-2017 15:14
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
1 200
Clive Owen
03-03-2017 07:00
nga Prudence Shko tek postimi i fundit
8 725
Regina
22-02-2017 15:45
nga Edamame Shko tek postimi i fundit
9 626
Fshatari
22-02-2017 15:39
nga Akrepi Shko tek postimi i fundit
4 276
Gi de Masha
22-02-2017 10:04
nga Loreal Shko tek postimi i fundit
58 3,162
Poeti
05-02-2017 18:04
nga Persona Shko tek postimi i fundit
42 5,030
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 370 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur