Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Argėtim & zbavitje

Zona Humoristike Te qeshim sėbashku: barsaleta dhe humor!

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Zona Humoristike
  Forumi Postimi i fundit Temat Postime Moderator
nga Zana
15-04-2017 16:21 Shko tek postimi i fundit
26 139
Vetėm barcaleta
nga SystemA
20-08-2017 15:24 Shko tek postimi i fundit
96 1,805

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Zona Humoristike Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Kryetemė Kryetemė: Thenie humoristike (Temė me shumė faqe 1 2)
Regina
15-08-2017 09:45
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
27 3,587
BLEDI_SH
11-08-2017 07:40
nga par Shko tek postimi i fundit
176 14,696
Elian70
07-08-2017 18:25
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
11 226
 
Tema ėshtė lėvizur: Foto humoristike
Akrepi
- - -
drague
06-08-2017 17:19
nga drague Shko tek postimi i fundit
0 28
Xhina
19-07-2017 19:28
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
13 259
Esther
29-06-2017 06:30
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
510 13,334
Fshatari
27-06-2017 07:27
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
0 69
Fshatari
22-06-2017 17:00
nga CERMENIKASI Shko tek postimi i fundit
7 175
Fshatari
15-06-2017 15:46
nga Fshatari Shko tek postimi i fundit
2 87
Mano
07-06-2017 21:35
nga cool_shqype Shko tek postimi i fundit
219 3,393
Talking
Jeta
07-06-2017 00:27
nga Xhina Shko tek postimi i fundit
37 4,529
Noe
24-05-2017 18:51
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
78 1,802
Fshatari
21-05-2017 16:31
nga Noe Shko tek postimi i fundit
6 203
Noe
09-05-2017 23:53
nga Rimi. Shko tek postimi i fundit
29 591
Noe
16-04-2017 18:06
nga Prishtinasi Shko tek postimi i fundit
40 6,856
Elian70
13-04-2017 08:08
nga Zana Shko tek postimi i fundit
7 671
Noe
11-04-2017 10:08
nga Noe Shko tek postimi i fundit
62 1,171
drague
07-04-2017 22:31
nga Kontinenti Shko tek postimi i fundit
13 333
ODEON
06-04-2017 15:33
nga ODEON Shko tek postimi i fundit
6 147
Xhina
31-03-2017 20:17
nga BABA nga DURRSI Shko tek postimi i fundit
77 3,032
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 193 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur