Kthehu pas   Forum-Al.com™ > Dashuria

Romancė / Ndjenja “Kam zbuluar paradoksin se nqs ju doni deri nė dhimbje, atėherė nuk mund tė ketė mė dhimbje, por vetėm mė shume dashuri.” Nėnė Tereza

Pėrshėndetje Vizitor!
Nėse ju shfaqet ky mesazh do tė thotė se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini tė shihni pjesėn me tė madhe tė seksioneve dhe diskutimeve tė forumit, por akoma nuk gėzoni tė drejten pėr tė marrė pjesė nė to dhe nė avantazhet e tė qėnurit anėtar i kėtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI qė tė dėrgoni postime dhe mesazhe nė Forum-Al.
Regjistrohu
Nėnforume : Romancė / Ndjenja
  Forumi Postimi i fundit Temat Posts Moderator
45 1,295

Hap njė temė tė re
Temat e forumit : Romancė / Ndjenja Opsionet e nėnforumit
  Vlerėsimi Tema / Hapėsi i temės Postimi i fundit Renditje nė rritje Pėrgjigje Shikime
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Mandi
29-09-2017 19:05
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
467 49,574
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. Skydive
26-08-2017 03:15
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
115 27,124
Beaute
14-03-2015 20:21
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
1,001 71,207
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 5.00 mesatarja. clizia
12-05-2014 17:42
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
822 74,049
ARIS
18-10-2017 20:11
nga Anita Shko tek postimi i fundit
217 5,361
skifteri
15-10-2017 15:20
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
11 184
Fehmikaciu
14-10-2017 19:34
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
448 14,043
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 5.00 mesatarja. Leaf
14-10-2017 00:13
nga SystemA Shko tek postimi i fundit
323 10,052
Vlerėsimi  i temave: 2 vota, 4.50 mesatarja. GOC_LACJANE
12-10-2017 14:35
nga iDeA Shko tek postimi i fundit
287 24,276
CR7
02-10-2017 13:20
nga Beaute Shko tek postimi i fundit
56 2,186
Erdhi Dimri
16-09-2017 06:01
nga Kenzou Shko tek postimi i fundit
243 2,608
SmiLey
09-09-2017 17:47
nga Pirati Shko tek postimi i fundit
25 1,322
Leaf
29-08-2017 11:42
nga Leaf Shko tek postimi i fundit
11 495
Anita
29-08-2017 10:19
nga Onyx Shko tek postimi i fundit
4 200
Post
whitewizard
24-08-2017 21:45
nga whitewizard Shko tek postimi i fundit
0 140
Unhappy
Mandi
18-08-2017 07:04
nga Gon! Shko tek postimi i fundit
286 20,516
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 1.00 mesatarja. The_AnGeL
17-08-2017 03:48
nga Megian Shko tek postimi i fundit
109 6,432
3d1
17-08-2017 03:39
nga Megian Shko tek postimi i fundit
5 213
Vlerėsimi  i temave: 1 vota, 3.00 mesatarja. daniel00
17-08-2017 03:37
nga Megian Shko tek postimi i fundit
786 47,080
endrraime
14-08-2017 12:06
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
33 734
Endless
08-08-2017 14:57
nga Anita Shko tek postimi i fundit
55 2,406
Leaf
07-08-2017 20:28
nga Elian70 Shko tek postimi i fundit
82 6,378
 
Tema ėshtė lėvizur: Qfar eshte dashuria...part 2.
SystemA
- - -
Fehmikaciu
03-08-2017 18:36
nga Fehmikaciu Shko tek postimi i fundit
73 1,713
Hap njė temė tė re

Shfaq opsionet Moderatorėt
Showing threads 1 to 20 of 290 Moderatorėt : 2
 
Opsionet e nėnforumit Kėrko

Postime tė reja Postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Asnjė postim i ri Asnjė postim i ri Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Temė e mbyllur  
 
Rregullat e postimim
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

Kodi HTML ėshtė fikur